Logotyp serwisu lamode.info
OLGA BUTKIEWICZ W SESJI DLA FASHION GONE ROGUE

OLGA BUTKIEWICZ W SESJI DLA FASHION GONE ROGUE

Lista polskich modelek, które pojawiają się w zagranicznych pismach wydłuża się z miesiąca na miesiąc. Tym razem Olga Butkiewicz została gwiazdą przepięknej sesji wykonanej specjalnie dla Fashion Gone Rogue. Sprawdźcie efekty!

Niemal codziennie dowiadujemy się o kolejnych sukcesach polskich modelek. Coraz częściej pojawiają się w światowych magazynach i wciąż do tej listy dołączają nowe twarze. W ubiegłym roku Olga Butkiewicz pojawiła się w październikowym numerze hiszpańskiego wydania Elle,gdzie była gwiazdą edytorialu „Armas de mujer”, teraz modelka została zauważona przez Fashion Gone Rogue. Sesja zatytułowana jestPattern Play”, a za obiektywem stoi Craig Salmon.

 


„Pattern Play”, czyli mnóstwo kolorowych wzorów i nadruków. W takiej właśnie estetyce została wykonana sesja. Stylistka Katelyn Mooney wybrała dla Olgi elektyczne zestawienia takich marek jak Peter Som, Carven, BCBG Max Azria i Isabel Marant. Fryzjer Leonardo Manetti był odpowiedzialny za niebanalne strzyżenie, zaś świetlisty makijaż to zasługa make-up artist Johna McKay.

 

 

Koniecznie obejrzyjcie galerię zdjęć!

 

tagi: Olga Butkiewicz | Olga Butkiewicz dla Fashion Gone Rogue | Fashion Gone Rogue |

podobne artykuły