PL / EN
NOWY ZAPACH RIHANNY – NUDE

NOWY ZAPACH RIHANNY – NUDE

Fani Rihanny z niecierpliwością czekają, aż trzecie perfumy artystki pojawią się na sklepowych półkach. Przeczytajcie, co kryje w sobie najnowszy zapach  wokalistki - Nude.

Rihanna to stuprocentowa ikona współczesnej popkultury. Barbadoska jest nie tylko światowej sławy piosenkarką, ale również trendsetterką. Na koncie wokalistki znalazła się m.in. kolaboracja z Armani Exchange czy przyszła współpraca nad linią ubraniową z River Island.

 

Oprócz tego, Rihanna postanowiła zaistnieć na rynku kosmetycznym. Jej pierwsze perfumy Reb'l Fleur pojawiły się na początku ubiegłego roku. Kilka miesięcy później światło dzienne ujrzał drugi zapach artystki Rebelle.

 

Niebawem, bo już 30 listopada, będzie miała miejsce premiera trzecich perfum Rihanny o kuszącej nazwie Nude. Nowa linia zapachowa, zamknięta w skromnym flakonie, skierowana jest dla odważnych, wyzwolonych kobiet.

 

Nude jest mieszanką nektaru z guawy, płatków gardenii, kwiatów pomarańczy i wanilii. Rihannie zapach kojarzy się z rodzinnymi stronami i dzieciństwem na Barbadosie. Jak dodaje artystka, to najbardziej osobisty z jej trzech perfum.

 

Czy nie możecie się doczekać najnowszych perfum Rihanny?

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Nude | perfumy | zapach | RIHANNA |

podobne artykuły