Logotyp serwisu lamode.info
NOC MŁODYCH ZDOLNYCH Z ANIĄ PISZCZAŁKĄ I LAMODE.INFO

NOC MŁODYCH ZDOLNYCH Z ANIĄ PISZCZAŁKĄ I LAMODE.INFO

Relacja z Nocy Młodych Zdolnych, gdzie obecna była finalistka Top Model. Zostań modelką, Ania Piszczałka.

W miniony czwartek w pełnych przepychu wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się kolejna odsłona Nocy Młodych Zdolnych. Podczas drugiej edycji cyklu, który zgodnie z myślą przewodnią  Dilemmas Magazine
ma na celu promocję młodych projektantów, swoją kolekcję zaprezentował Plastikowy. Gościem specjalnym była Asia Wysoczyńska. LAMODE.INFO było obecne na tym wydarzeniu duchem i patronatem.

 

Event poprowadziła córka znanej mamy, Maria Nikilińska w szmaragdowej sukience autorstwa Agaty Krajewskiej. Można było pooglądać najnowsze kolekcje Mateusza Wójcika, wspomnianego już Plastikowego i finalistki łódzkiej Złotej Nitki, Asi Wysoczyńskiej. Smaczku pokazowi Plastikowego dodała finalistka „Top Model. Zostań modelką” Ania Piszczałka, której ostatnio na polskich wybiegach bardzo dużo.

 

tl_files/moda polska/newsy/NOC MLODYCH ZDOLNYCH/modele-i-Plastikowy.jpg

fot. Robert Cegiełko

 

„Młode talenty warto i należy promować. Młodość, to nie tylko wiek, chodzi nam przede wszystkim o świeże pomysły. Mamy nadzieję, że Noc Młodych Zdolnych przyniesie zamierzone efekty i wierzę, że niedługo na ulicy będę mijać coraz więcej osób ubranych
w Plastikowego, Krajewską i innych, których jeszcze nie zdążyliśmy pokazać. Teraz punktem numer jeden naszych działań jest Noc Młodych Zdolnych 3.” – podsumowała imprezę Anna Lasmanowicz, główny animator Nocy Młodych Zdolnych.

tagi: event | Ania Piszczałka |

podobne artykuły