PL / EN
NEW YORKER WSPÓŁPRACUJE Z BLOGGERAMI

NEW YORKER WSPÓŁPRACUJE Z BLOGGERAMI

Firma New Yorker stworzyła modowy blog WhatsTrend we współpracy z bloggerami z całego świata. Sprawdźcie szczegóły!

New Yorker ma nie lada gratkę dla blogomaniaków. 13 lipca ruszył blog firmy New Yorker WhatsTrend. Blog ma charakter międzynarodowy i powstał dzięki współpracy marki z siedmioma znanymi bloggerami (m.in. FriChic z Bułgarii, Mode Junkie z Niemiec i Mode D'Amour z Holandii). Jak zapewniają twórcy WhatsTrend każdy entuzjasta mody znajdzie na stronie ich projektu coś dla siebie.

 

Rozrywka i moda są dla nas nierozerwalnie związane. Tworząc „WhatsTrend” udało nam się zaprosić do współpracy czołowych blogerów. Dzięki prowadzeniu bloga, dajemy wszystkim naszym klientom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami -  komentuje Volker Putzmann, Dyrektor Marketingu New Yorker.

Blog redaguje siedem osób z różnych zakątków Europy. Blogerzy dzielą się z internautami spostrzeżeniami dotyczącymi swojego codziennego życia i pokazują, co to znaczy być trendy. Na WhatsTrend zobaczymy więc, jak być modnym w podróży, na imprezie czy w pracy.

 

Co ciekawe, blog łączy w sobie nie tylko modę, ale i rozrywkę. W przyszłości blogerzy będą mieli możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach organizowanych przez markę New Yorker.


Cieszy nas kolejna modowa inicjatywa w sieci i z pewnością będziemy śledzić WhatsTrend.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: New Yorker | blog | blogger | Whats Trend |

podobne artykuły