PL / EN
NAOMI CAMPBELL I LINDSEY WIXSON DLA V MAGAZINE WIOSNA 2013

NAOMI CAMPBELL I LINDSEY WIXSON DLA V MAGAZINE WIOSNA 2013

Dwie topmodelki znalazły się właśnie w kuszącym edytorialu najnowszego wydania V Magazine. Zobaczcie niesamowitą sesję „Prime Time” wykonaną przez Sebastiana Feana.

W wiosenno-letnim wydaniu V Magazine (#82) opublikowano kuszącą sesję z udziałem amerykańskiej topmodelki Lindsey Wixson i ikony lat 90-tych Naomi Campbell. Za obiektywem stanął Sebastian Faena, zaś za stylizację odpowiadała Julia von Boehm. Boskie modelki prezentują sportowy look w seksownym wydaniu. Kuse stroje, odsłaniające nieskazitelne figury Wixson i Campbell dosłownie wprowadzają w zachwyt! Uwagę zwraca także nietypowa forma wizji fotografa na przedstawienie „Prime Time” – najlepszego czasu antenowego. Na fotografiach Naomi i Lindsey skąpane są w świetle, płynącym z niewidocznego na kadrach telewizora, a ich wzrok pozostaje całkowicie skupiony na programie prezentowanym w odbiorniku.

 

 

Uroda 43-letniej Naomi jest nieprzemijająca! Topmodelka, która pod koniec lat 90. została uznana za najpiękniejszą modelkę świata, mimo swojego wieku wygląda wciąż olśniewająco. Brytyjka pracowała już dla takich marek jak Dolce & GabbanaYves Saint LaurentLouis VuittonVersaceDiorValentino czy Calvin Klein, a jej twarz podziwiamy (już od ponad 2. dekad!) w niezliczonej ilości światowych magazynów! Wixson nie pozostaje w tyle. Mimo, że jest ponad dwa razy młodsza od swojej koleżanki z branży (ma zaledwie 19 lat), jej twarz mogliśmy zobaczyć m.in. w brytyjskim wydaniu Vogue, a takie marki jak John GallianoVersaceMiu MiuJill Stuart czy Alexander McQueen zatrudniły ją do swoich kampanii.

 

 

Zobaczcie efekty niesamowitej kolaboracji dwóch modelek o zupełnie innym typie urody w najnowszym edytorialu „Prime Time” V Magazine.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lindsey Wixson | V Magazine | Naomi Campbell i Lindsey Wixson V Magazine | V Magazine wiosna 2013 | Sebastian Faena | Naomi Campbell |

podobne artykuły