PL / EN
MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM, CZYLI JAK FILM ŁĄCZY SIĘ Z MODĄ W OBIEKTYWIE ANNY POWIERŻY

MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM, CZYLI JAK FILM ŁĄCZY SIĘ Z MODĄ W OBIEKTYWIE ANNY POWIERŻY

"Myślę, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym" to sesja bedąca fuzją młodej polskiej mody i nowej fali kinematografii. Autorką całości jest fotograficzka Anna Powierża.

To niezwykle nowatorski i twórczy projekt. Sama nazwa zdradza już jego szczegóły. Głównym założeniem było zaprezentowanie na jednej sesji zdjęciowej młodych i niezwykle zdolnych projektantów mody takich jak Aleksandra Kawałko, Gavel, Karol Kurpiowski, Hyakinth, Sebastian Owsianka, Edyta Pietrzyk, Monika Misiak-Kołsut, Marta Kuba, Maciej Trzmiel, Kas Kryst i Beata Bloch oraz wschodzących gwiazd polskiej kinematografii  m.in. Julii Rosnowskiej, Mateusza Banasiuka, Bartosza Gelnera, Antka Królikowskiego i Kamili Przystał.

 

Fotograficzka Anna Powierża połączyła wszystkich w niezwykłe, charyzmatyczne duety, a fakt, iż sesja odbyła się w ultra modnym i klimatycznym Syrenim Śpiewie dodał tylko całości smaczku.

 

Julia Rosnowska w projektach KAWALKOfot. Anna Powierża/ modelka Julia Rosnowska/ projekty Aleksandra Kawałko/KAWALKO

 

 

Antonii Królikowski w kolorym casual’u od Hyakinth? Julia Rosnowska w projektach Oli Kawałko? Bardzo lubimy te kompilacje.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Anna Powierża | Aleksandra Kawałko | Hyakinth |

podobne artykuły