PL / EN
MONICA BELLUCCI NA OKŁADCE MARCOWEGO  NUMERU HARPER'S BAZAAR UKRAINE

MONICA BELLUCCI NA OKŁADCE MARCOWEGO NUMERU HARPER'S BAZAAR UKRAINE

Zmysłowa, wiosenna, kobieca... Piękna aktorka Monica Bellucci na okładce marcowego numeru Harpers Bazaar Ukraine. Zobaczcie sami!

Na okładce marcowego numeru Harper's Bazaar Ukraine możemy podziwiać Monicę Bellucci. Włoszka pozuje w sukience Dolce & Gabbana. Jak wiele innych aktorek, swoją karierę zaczęła od modelingu. Co ciekawe, pozowała aby zarobić na studia prawnicze.

 

 

Jednak to modeling całkowicie ją pochłonął i wkrótce podpisała kontakt z Elite Model Managment. Pozowała m.in. dla takich fotografów jak Bruce Weber, Richard Avedon i Fabrizio Ferri, a jej zdjęcia pojawiły się na okładkach Sports Illustrated czy Photo. Szybko nawiązała współpracę z rodzimym domem mody. Aktorka o typowo włoskiej urodzie i charakterystycznym kobiecym seksapilu stała się główną twarzą Dolce & Gabbana. Do tej pory uczestniczy w kampaniach tej marki. Dopiero debiutując w "La Riffa" w 1991 roku, zaczęto rozpoznawać ją jako aktorkę, ale prawdziwą sławę zyskała dzięki hollywoodzkiej produkcji zatytuowanej "Podejrzany". Od wielu lat, mimo swojego wieku, jest nieodzownym symbolem kobiecości,

 

 

Monica Bellucci na okładce marcowego numeru Harper's Bazaar Ukraine  z wpiętymi we włosy kwiatami i cienko splecionym warkoczem włosów przy czole przywołuje wspomnienie legendarnego stylu meksykańskiej malarki Fridy Kahlo.

 

 


fot. materiały prasowe/ Monica Bellucci na okładce Hapers Bazaar Ukraine

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Monica Bellucci | aktorka Monica Bellucci | Harpers Bazaar | Harpers Bazaar Ukraine | Signe Vilstrup | Vogue |

podobne artykuły