PL / EN
MIŁOŚĆ NATALII VODIANOVEJ I MICHAELA FASSBENDER W SESJI MODERN TIMES W VOGUE US

MIŁOŚĆ NATALII VODIANOVEJ I MICHAELA FASSBENDER W SESJI MODERN TIMES W VOGUE US

Genialny aktor i rosyjska super modelka w jednym edytorialu? To się musiało udać. Zobaczcie wyjątkową sesję dla amerykańskiego Vogue Modern Times z Natalią Vodianovą i Michaelem Fassbender w rolach głównych.

W majowym wydaniu Vogue US opublikowano sesję zdjęciową Modern Times z modelką Natalią Vodianovą i aktorem Michaelem Fassbender w rolach głównych. Autorem pięknych zdjęć jest Craig McDean, a stylizowała nieoceniona Grace Coddington.

 

Modern Times to historia miłości osadzona w utopijnych latach 20. Rosyjska piękność zakochuje się w rozchwytywanym aktorze, znanym m.in. z filmów Wstyd i Niebezpieczna metoda, Michaelu Fassbender. Oboje wyglądają jak para z filmu Man Ray’a, a piękno sesji podkreśla jeszcze scenografia. Większość zdjęć zrobiono w ogrodach Villa Noailles w Hyères, ulubionym miejscu Pablo Picasso. Dom z ogrodem jest perełką architektoniczną swoich czasów, a jego wykończenie marzeniem każdego kolekcjonera (prace Mondriana i Giacometti’ego, meble Eileen Gray).

 

natalia Vodianova i Michael Fassebender w sesji Modern Timesfot. Craig McDean/ stylizacja Grace Coddington/ modele Natalia Vodianova, Michael Fassbender/ Vogue US maj 2012

 

Natalia Vodianova ma na sobie m.in. geometryczne zestawy Marni, sukienkę z baskinką Balenciaga, biało-czarny płaszczyk w kształcie A projektu Dries Van Noten czy top w pepitkę Louis Vuitton.

 

Doskonała gra światłem, wspaniałe stylizacje i doskonała „obsada” sprawiają, że jest to jedna z najlepszych sesji wśród majowych wydań Vogue na całym świecie.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Michael Fassbender | editorial | Vogue US | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły