PL / EN
MATCH PERFECTION – NIEWIDOCZNY PODKŁAD MARKI RIMMEL

MATCH PERFECTION – NIEWIDOCZNY PODKŁAD MARKI RIMMEL

Marzysz o pięknej i świeżej cerze? Szukasz podkładu, który będzie jak Twoja druga skóra? Nowy podkład marki Rimmel Match Perfection to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Georgia Jagger, ambasadorka nowych fluidów, już go wypróbowała.

 

 

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała perfekcyjnie przez cały dzień? Szukasz podkładu, który idealnie zamaskuje niedoskonałości cery nie pozostawiając na twarzy nadmiernej warstwy kosmetyku? Wypróbuj fluidy Match Perfection. Kosmetyki poleca londyńska It Girl - Georgia Jagger.

 

Podkłady Match Perfection doskonale dopasowują się do naturalnej barwy naskórka. Zawarta w kosmetykach technologia Smart-Tone imituje kolor naszej karnacji. Nałożona warstwa fluidu wygląda jak nasza druga skóra – produkt nie tworzy tzw. efektu tapety. Po nałożeniu nawet niewielkiej warstwy podkładu twarz nabiera zdrowego blasku i świeżości. Co więcej, kosmetyk utrzymuje się na twarzy około szesnastu godzin.

 

Podkłady Match Perfection występują w sześciu odcieniach: Light Porcelain, Classic Ivory, Soft Beige, Sand, True Nude, Golden Honey. Cena 30ml buteleczki podkładu wynosi ok. 36zł.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rimmel | Match Perfection | podkład | make up |

podobne artykuły