PL / EN
MAŁGOSIA BELA W KAMPANII MARC O'POLO WIOSNA LATO 2013 - ROZWAŻNA I ELEGANCKA

MAŁGOSIA BELA W KAMPANII MARC O'POLO WIOSNA LATO 2013 - ROZWAŻNA I ELEGANCKA

To jedna z tych modelek, których nigdy nie będziemy mieć dość. Polka Małgorzata Bela została twarzą kampanii Marc O'Polo wiosna lato 2013. Wygląda wspaniale!

Naturalność, jakość, innowacja, osobowość, prostota – to hasła, które przyświecają szwedzkiej marce Marc O’Polo. Nic dziwnego więc, że w myśl tego motto, do najnowszej wiosenno letniej kampanii zaangażowali jedną z najbardziej eterycznych, a jednocześnie mocnych kobiet w modelingu – Małgorzatę Belę.

 

Polka doskonale odzwierciedla bowiem naturalną elegancję i minimalizm. Całą kampanię uchwycił Cedric Buchet, fotograf odpowiedzialny m.in. za reklamy Sonia Rykiel, Elie Saab i Boss Orange. Wiosna lato 2013 upłyną marce Marc O’Polo w klimacie eleganckiej ulicy najmodniejszej włoskiej stolicy mody, Mediolanu. Zdjęcia mają zresztą charakter popularnej ostatnimi czasy street fashion.

 

Szyk, klasa i elegancja mieszkańców Mediolanu pasują do charakteru nowej kolekcji – podstawowe kolory, granat, beż i czerń, nieśmiertelne trencze i pasujące na każdą okazję marynarki koniecznie z kieszonką na poszetkę oraz proste sukienki z podkreśloną talią to kwintesencja chic italiano.

 

Lubimy, doceniamy i podziwiamy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Marc O'Polo | kampania wiosna lato 2013 | MAŁGORZATA BELA |

podobne artykuły