PL / EN
MAŁGORZATA SZUMOWSKA W PROJEKCIE ANI KUCZYŃSKIEJ NA FESTIWALU FILMOWYM W BERLINIE

MAŁGORZATA SZUMOWSKA W PROJEKCIE ANI KUCZYŃSKIEJ NA FESTIWALU FILMOWYM W BERLINIE

W Berlinie trwa właśnie 63. Międzynarodowy Festiwal Filmu. Zobaczcie stylizację naszej rodaczki, uznanej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie rozpoczął się w zeszły czwartek i będzie trwał do 17 lutego. W głównym konkursie o Złotego Niedźwiedzia weźmie udział 15 filmów. Jednym z nich jest obraz Małgorzaty Szumowskiej zatytułowany “W imię…”.

 

 

Szumowska jest uznaną reżyserką ze sporym dorobkiem. Oprócz premier filmowych zobaczymy ją na pokazach mody. Oczywiście nie wszystkich. Małgosia chętnie ogląda nowe kolekcje Roberta Kupisza i Ani Kuczyńskiej.

 

 

Podczas konferencji prasowej na Festiwalu w Berlinie mogliśmy podziwiać polską reżyserkę w stylizacji rodzimej projektantki. Małgorzata miała na sobie czarną bluzkę Orchid oraz spodnie Jack w tym samym kolorze. Cała stylizacja pochodzi z najnowszej kolekcji Ani Kuczyńskiej s/s 2013 GOLD DUST WOMAN.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że Ania Kuczyńska kocha prostotę i monochromatyczność, a minimalizm to jej znak rozpoznawczy nie tylko w granicach naszego kraju. Wyrafinowana prostota w wersji Ani Kuczyńskiej, naszym zadaniem, idealnie pasuje do looku Małgorzaty Szumowskiej. Reżyserka prezentuje się niesamowicie stylowo!

 

 

Małgorzata Szumowska w projekcie Ani Kuczyńskiej na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmu w BerlinieMałgorzata Szumowska w projekcie Ani Kuczyńskiej na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmu w Berlinie

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgorzata Szumowska | Ania Kuczyńska | Małgorzata Szumowska w projekcie Ani Kuczyńskiej | Małgorzata Szumowska w projekcie Ani Kuczyńskiej na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie | Małgorzata Szumowska na 63. Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie |

podobne artykuły