PL / EN
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NOWĄ AMBASADORKĄ MARKI ARYTON

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NOWĄ AMBASADORKĄ MARKI ARYTON

Małgorzata Kożuchowka ambasadorką Aryton – trudno o bardziej naturalny wybór. Popularna aktorka od dawna znana jest z dobrego smaku i wyczucia stylu, zaś polska marka odzieżowa od lat słynie z eleganckich projektów i świetnej jakości materiałów. Poznajcie szczegóły!

Ekskluzywna marka odzieży damskiej Aryton prężnie się rozwija. Niedawno świętowaliśmy otwarcie 30. salonu firmy, a teraz dotarła do nas wiadomość, że jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce – Małgorzata Kożuchowska – została ambasadorką marki.


 

„Wybór ambasadorki był dla nas oczywisty. Małgorzata Kożuchowska jest cenioną aktorką, a przy tym piękną kobietą, która postrzegana jest jako ikona mody i stylu. Jej modowy, a przy tym bardzo pozytywny wizerunek doskonale pasuje do charakteru marki Aryton. Nasze kreacje z pewnością  podkreślą styl i urodę Pani Małgorzaty” -  podkreśla Patrycja Cierocka, córka właścicieli Arytonu oraz główna projektantka marki.

 

Z kolei sama aktorka w następujący sposób wypowiada się o świeżo nawiązanej współpracy - „W  ofercie marki znalazłam wiele interesujących, modowych projektów. Lubię je nosić. Jednocześnie podoba mi się, że jest to polska marka, rodzinna firma, jak również kierunek w którym się rozwija – jej dążenie do oferowania ubrań jak najwyższej jakości, coraz większe otwarcie na ciekawe stylistycznie, niebanalne rozwiązania. Pierwsze chwile współpracy pokazały mi, że jest to firma bardzo otwarta na dialog, nowe propozycje. To dla mnie szalenie ważne.”

 


W galerii pokazujemy wam pierwsze ujęcia oraz backstage ze specjalnej sesji, zrealizowanej na potrzeby współpracy. Oficjalne zdjęcia reklamowe niebawem pojawią się w salonach sieci Aryton w całej Polsce oraz na stronach internetowych firmy. Za obiektywem stanął ceniony Mateusz Stankiewicz, za stylizację odpowiadała Marta Kalinowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Aryton | Małgorzata Kożuchowska | ambasador marki |

podobne artykuły