PL / EN
MAGDALENA JASEK W LOOKBOOKU THAKOON PRE FALL 2013

MAGDALENA JASEK W LOOKBOOKU THAKOON PRE FALL 2013

Czy ktoś jeszcze wątpi, że Magda Jasek jest po prostu skazana na sukces? Polska modelka o niezwykle oryginalnej urodzie pojawiła się ostatnio w lookbooku Thakoon Addition pre fall 2013. Zobaczcie koniecznie!

Magda Jasek (Free Models Agency) naprawdę musiała urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą. W tym sezonie rudowłosa modelka odnotowuje same spektakularne sukcesy, a my cieszymy się, że tak szybko i niezwykle systematycznie udało jej się podbić światowe wybiegi mody oraz serca znanych projektantów.

 

 

Oprócz udziału w prestiżowych kampaniach Louis Vuitton i Valentino, śliczna Magda może pochwalić się także pozowaniem do pojawiających się właśnie w sieci katalogów pre fall. Jeśli Was także urzekł świetny lookbook Cèline, który opisywaliśmy w zeszłym tygodniu, z pewnością przypadną Wam do gustu zdjęcia kolekcji Thakoon Addition pre fall 2013.

 

 

Co w niej znajdziemy? Geometryczne kroje, zróżnicowane faktury oraz zgaszone kolory skutecznie sprawiające, że kolekcję pre fallpokochają zarówno stylowe chłopczyce, jak i miłośniczki szykownego minimalizmu.

 

 

Piękne ubrania i polska modelka o fascynującej urodzie. Chcemy więcej!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Magdalena Jasek | Thakoon Addition | Thakoon pre fall 2013 | Thakoon pre fall 2013 lookbook |

podobne artykuły