PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA JASEK I MARIA LOKS W LOOKBOOKU CÉLINE PRE FALL 2013!

MAGDALENA JASEK I MARIA LOKS W LOOKBOOKU CÉLINE PRE FALL 2013!

Polskie modelki podbijają światowy rynek mody! Magdalena Jasek (Free Models Agency) i Maria Loks (D'Vision) zostały twarzami lookbooka Céline pre fall 2013

To się nazywa wspaniała wiadomość dnia! Polskie modelki o oryginalnej urodzie, Magda Jasek oraz Maria Loks zostały twarzami nowego lookbooka marki Céline pre fall 2013. Rudowłosa Magdalena Jasek w tym sezonie ma na koncie same sukcesy, w tym kampanię Valentino i Louis Vuitton. Modelka Free Models Agency w Polsce była głównie znana z kampanii Bohoboco i pokazu Robert Kupisz. Teraz podpisuje kontrakty z największymi domami mody na świecie. Marię Loks, modelkę D’Vision, wyróżnił z kolei portal models.com jako jedną z dziesięciu najbardziej obiecujących twarzy w modelingu.  

 

Teraz obie Polki wspólnie zrobiły lookbook Céline, co jest naprawdę ogromnym sukcesem. Co zobaczymy w kolekcji pre fall 2013? Futra stylizowane na vintage, długie wojskowe płaszcze, słomiane kapelusze ze sztywnym rondem z końca Belle Epoque i etno sukienki przypominające hinduskie sari to miks godny Phoebe Philo.

 

Lubimy bardzo!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Magdalena Jasek | Maria Loks | Celine | lookbook | Celine pre fall 2013 |

podobne artykuły