PL / EN
MM BOLESŁAWSKA - POZNAJCIE POLSKĄ PROJEKTANTKĘ

MM BOLESŁAWSKA - POZNAJCIE POLSKĄ PROJEKTANTKĘ

Co mogą mieć wspólnego metale szlachetne z wieczorowymi kreacjami? Przekonajcie się oglądając kolekcję MM Bolesławskiej!

Maria Magdalena Bolesławska zadebiutowała w 2010 roku kolorową kolekcją "Too short spring". Tym razem projektuje we współpracy z Mennicą Metali Szlachetnych.

 

Warkocz, falbana, kokarda - w  kolekcji pojawiają się elementy wykonane z metalowej siatki. Dzięki tym dodatkom, projekty stają się unikatowe. Każdy z nich jest oryginalny i niepowtarzalny. To kreacje wieczorowe: przylegające do ciała suknie z powłóczystym ogonem, ozdobione wielkimi kokardami, pozwijanymi falbankami. Kolorystyka obraca się wokół odcieni szarości i metalicznej żółci. MM Bolewsławska tworzy projekty nadające się idealnie na wyjątkowe okazje.

 

Sesja zdjęciowa jest przepełniona jasnym światłem. Tłem są sterylnie czyste industrialne pomieszczenia. Lustra, szyby, szkło świetnie podkreślają charakter prezentowanych ubrań. Twórcą zdjęć jest fotograf Wojtek Olszanka. Zapozowała wyrazista Magdalena Buczek, emanująca w kadrach zadziorną kobiecością.

 

Metalowe elementy w kreacjach wieczorowych? Sprawdźcie, czy ten pomysł Was przekonuje, oglądając zdjęcia w naszej galerii!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Maria Magdalena Bolesławska | MM Bolesławska projektantka | Mennica Metali Szlachetnych | moda polska |

podobne artykuły