Logotyp serwisu lamode.info
ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC - LOOKBOOK 2012/2013

ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC - LOOKBOOK 2012/2013

Premiera kolekcji Basic Łukasza Jemioła stanowiła jedną z głównych atrakcji zeszłotygodniowego Fashion Week Poland w Łodzi. Dziś prezentujemy wam pełen lookbook tańszej linii znanego projektanta. Zobaczcie koniecznie!

Premiera linii Basic Łukasza Jemioła to niewątpliwie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu na polskim rynku modowym. Niedawno miałyśmy przyjemność uczestniczyć w oryginalnym pokazie kolekcji, a dziś projektant podzielił się z nami równie udanym lookbookiem.

 

 

Kolekcja Basic to szeroka gama projektów, niezbędnych przy komponowaniu codziennej garderoby. Proste w kroju, utrzymane w stonowanej palecie kolorów luźne tuniki, spodnie, sukienki, kurtki, bluzy i t-shirty wykonano z dobrej jakości materiałów. Nad oryginalność czy szykowność kreacji, przedłożono tu wygodny styl casual.


Mimo to, projekty Łukasza Jemioła z linii Basic w żadnym razie nie są zachowawcze! Czystość formy i nowoczesność kroju, połączona z lekko rockowymi odwołaniami, sprawia, że poszczególne ubrania z kolekcji mają szansę stać się bazą wielu udanych stylizacji, a całość linii niewątpliwie należeć będzie do modowych bestsellerów.

 

 

W lookbooku 2012/2013 kolekcji Basic Łukasza Jemioła wystąpili Michał oraz Angelika Banach i Ala – nowe twarze znanej agencji D’vision. Całość kolekcji dostępna jest już od dzisiaj w SPACE przy pl. Dąbrowskiego 8 w Warszawie oraz na www.mostrami.pl. Lubimy to!

 

tagi: Łukasz Jemioł Basic | trendy wiosna lato 2013 | kolekcja | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły