PL / EN
LOVE MY POLISH LIFE – LOOKBOOK NOWEJ KOLEKCJI SHE/S A RIOT

LOVE MY POLISH LIFE – LOOKBOOK NOWEJ KOLEKCJI SHE/S A RIOT

Ciekawe materiały, geometryczne formy i lekko przewrotne przesłanie. Taka jest właśnie ostatnia kolekcja She/s a Riot. Zobaczcie najnowszy lookbook marki! 

Jak wygląda życie w polskim stylu? Projektantka Ewelina Kustra, twórczyni She/s a Riot, przygotowała dla nas niezwykle oryginalną i modną odpowiedź. W sieci pojawił się właśnie lookbook najnowszej kolekcji marki o wymownym tytule Love My Polish Life.

 

 

Występujący w lookbooku Barbara Skrzypczak i Maciej Akin Bereś zachowują pokerowe twarze, pozując przed obiektywem Wiktorii Mędrek w zgeometryzowanych, konstruktywistycznych projektach She/s a Riot. Bardziej niż kolor kreacji liczy się tutaj forma ubrania, choć skomplikowany krój przełamany niekiedy zostaje kontrastującymi, wszytymi z przodu, zamkami błyskawicznymi. Ciekawy efekt tworzy także połączenie rzeźbiarskiej konstrukcji strojów z tkaniną ozdobioną marmurkowym wzorem w wielu odcieniami błękitu.

 

 

Prawdziwym hitem kolekcji mają szanse zostać oryginalne, zabawne T-shirty z napisem: „Kupisz orła?”, nawiązujące do słynnych już projektów Roberta Kupisza. My już ostrzymy sobie na nie zęby!

 

 

Zapraszamy do obejrzenia całości lookbooka kolekcji Love My Polish Life marki She/s a Riot.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: She/s a Riot | Ewelina Kustra | kolekcja Love My Polish Life | moda polska | trendy jesień zima 2012 |

podobne artykuły