PL / EN
LOUIS VUITTON – TOREBKA „W”

LOUIS VUITTON – TOREBKA „W”

Charakterystyczne materiały, nawiązujące do historii Louis Vuitton, spotykają się i uzupełniają w nowej wyjątkowej kreacji - torebce „W”. Świeżość, nowoczesność i elegancja to najnowszy członek rodziny Louis Vuitton, który kusi każdym detalem. Sami zobaczcie!

 

Torebka od tego luksusowego domu to must have każdej fashionistki. “W” nawiązuje do tradycji wyrobów skórzanych Louis Vuitton, a jednocześnie prezentuje nowoczesny design. W nowym alfabecie marki pojawia się wiele niespodzianek. Linia “W” łączy wygodę dużej torebki z wyglądem szykownego akcesorium. Design - elegancki i nowoczesny, dodaje kobietom młodzieńczego uroku, a jednocześnie daje im poczucie posiadania klasycznego modelu.

 

 

Dzięki połączeniu tradycji i innowacji, najnowsza kreacja Louis Vuitton prezentuje uosobienie know-how marki. Na zewnątrz znajdujemy klasyczny kultowy monogram LV, powstały w wyniku połączenia skóry z charakterystycznym płótnem. Wewnątrz torby zobaczymy natomiast przestrzeń wyłożoną zamszem, z dużą ilością kieszeń, oferujących miejsce na przedmioty niezbędne w każdej damskiej torebce. 

 

 

Louis Vuitton torebka

Louis Vuitton torebka "W"


 

Co więcej, Louis Vuitton wciąż zaskakuje innowacyjnymi zestawieniami, bo "W" to przełom w graficznym słowniku marki. Wyraźne linie, sugerujące nawiązanie do danej litery, wyznaczają 3-części torebki, dodatkowo podkreślone przez zastosowanie różnych materiałów. Nie da się także przejść obojętnie obok oryginalnych, wiosennych kolorów tego akcesorium. Żołta, brązowa czy bordowo-czarna z srebrnymi dżetami? Nas stanowczo urzekła ta ostatnia! Kunsztu całej kampanii najnowszej linii toreb dodaje dumnie prezentująca je w luksusowej limuzynie modelka. Koniecznie zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Louis Vuitton torebka W | Louis Vuitton bags | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły