PL / EN
LOOKBOOK MĘSKIEJ KOLEKCJI H&M WIOSNA LATO 2012

LOOKBOOK MĘSKIEJ KOLEKCJI H&M WIOSNA LATO 2012

Dowiedzcie się, jakie kroje i kolory lansuje sieciowa potęga H&M w męskiej kolekcji wiosna lato 2012.

W sezonie wiosna lato 2012 projektanci H&M przygotowali dla panów męską garderobę, jak sami mówią, „bez granic”. Chodzi o proces łączenia, mieszania i stylizacyjnej zabawy. Do dyspozycji mężczyźni otrzymali sportowe elementy (kurtki, parki, dresowe bluzy), eleganckie garnitury o nieco luźniejszym kroju i całą paletę barw, w tym żółty, soczysty pomarańcz, głęboką czerwień i kolory neutralne, w tym granat.

 

- W modzie męskiej granice między swobodnym, codziennym stylem i wykwintnym, wysokim krawiectwem zacierają się, a istotną rolę zaczynają odgrywać ubrania sportowe – mówi o kolekcji Andreas Löwenstam, główny projektant dziełu męskiego szwedzkiej sieciówki.

 

Dzięki takiemu pojmowaniu mody, H&M na wiosnę i lato ma ofercie zarówno grube dzianiny jak i miękki dżersej, delikatną wełnę oraz nieco spraną bawełnę plus sportowy ortalion. We wzorach w kolekcji często przewijają się pasy – pionowe i poziome oraz nieco etniczne printy, głównie na spodniach.

 

W dodatkach dominują żeglarskie mokasyny (must have wyluzowanego eleganta), niewielkie okrągłe okulary w stylu retro i dzianinowe czapki.

 

W galerii lookbook kolekcji H&M wiosna lato 2012!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: trendy wiosna lato 2012 | kolekcja | moda męska | moda zagraniczna | H&M |

podobne artykuły