Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK KOLEKCJI ZUO CORP. JESIEŃ ZIMA 2011 I FILM ALDONY KARCZMARCZYK

LOOKBOOK KOLEKCJI ZUO CORP. JESIEŃ ZIMA 2011 I FILM ALDONY KARCZMARCZYK

Prezentujemy ukończony lookbook kolekcji Zuo Corp. jesień zima 2011oraz film promujący kolekcję autorstwa fotografki, Aldony Karczmarczyk.

Zuo Corp. ukończyło właśnie pracę nad lookbookiem kolekcji jesień zima 2011. To projekty inspirowane nietypowym stylem matki Big Edie Bouvier–Beal i córki Little Edie, bohaterek filmu Grey Garden z 1975 roku. Nieco futurystyczne, świetnie skrojone i uszyte z dobrej jakości materiałów projekty już zyskały uznanie zarówno gwiazd, jak i osób, które fascynuje moda na światowym poziomie.

 

Zdekonstruowane marynarki, sukienki w niepokojącą grafikę autorstwa Roberta Kuty, piankowe płaszcze w stylizacjach szefowej działu mody InStyle Aśki Ciesielskiej i w obiektywie Aldony Karczmarczyk - to kwintesencja kolekcji jesienno-zimowej. Dodatkowo prezentujemy film modowy, wyreżyserowany i nakręcony również przez Aldonę Karczmarczyk, z montażem Jacentego Karczmarczyka.

 

Po tak solidnej porcji mody jesienno-zimowej na światowym poziomie, apetyty na nadchodzący sezon z pewnością się zaostrzyły. Czekamy na odsłonę kolejnej, wiosenno-letniej kolekcji Zuo Corp., już 29. października podczas Fashion Week Łódź. Bądźcie czujni – relacja i backstage pokazu na pewno znajdzie się na LAMODE.INFO.

 

Poniżej zapowiadany filmik, a w galerii zdjęcia kolekcji.

 

video: materiały prasowe

tagi: Zuo Corp. kolekcja | trendy jesień zima 2011 | Aldona Karczmarczyk | moda polska |

podobne artykuły