PL / EN
LOOKBOOK KOLEKCJI TOM FORD JESIEŃ ZIMA 2012 Z ZUZANNĄ BIJOCH

LOOKBOOK KOLEKCJI TOM FORD JESIEŃ ZIMA 2012 Z ZUZANNĄ BIJOCH

W najnowszym lookbooku ekskluzywnej kolekcji Tom Ford jesień zima 2012 wystąpiła polska modelka Zuzanna Bijoch. Polecamy!

High fashion autorstwa Toma Forda to projekty tylko dla wybranych. Na jego pokazy ma zazwyczaj wstęp tylko garstka zaproszonych i tym samym wyróżnionych gości, a zdjęcia robi tylko jeden znajomy fotograf. Kolekcja jesień zima 2012 jest kontynuacją stylu glamour, podkreślającego kobiecą sylwetkę.

 

Po raz kolejny Forda uwiodły lata 70-te, ale gdzieniegdzie dorzucił szczyptę luksusu z lat 20-tych. Co znajdziemy w tej kolekcji? Skórzane płaszcze wiązane w pasie, długie do ziemi suknie na czerwony dywan ze złotymi aplikacjami i farbowane futro w wersji mini i maksi.

 

Nie obyło się także bez damskiego smokingu na wieczór, który Ford przemyca w każdej kolekcji. Jedną z bohaterek lookbooka projektanta została polska modelka, która robi oszałamiającą karierę w branży, Zuzanna Bijoch. W sukience z krokodylej skóry i niekoniecznie ekologicznym futrze wygląda dokładnie tak jak powinna wyglądać kobieta według wizji Toma Forda.

 

Lubimy to!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Tom Ford | trendy jesień zima 2012 | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły