Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK DAMSKIEJ KOLEKCJI COS WIOSNA LATO 2012

LOOKBOOK DAMSKIEJ KOLEKCJI COS WIOSNA LATO 2012

Prezentujemy Wam najświeższy lookbook damskiej kolekcji marki COS na sezon wiosna lato 2012. Nadchodzi nowy minimalizm i wielki błękit.

Marka-siostra szwedzkiego H&M to doskonały dowód na to, że minimalizm i wysublimowana, ale codzienna elegancja nigdy z mody nie wyjdzie. To właśnie typowa dla designu ze Skandynawii prostota przysporzyła marce COS wielu zwolenników i stała się jej znakiem rozpoznawczym.

 

Dodatkowym atutem projektów jest jakość i forma - obie osylujące gdzieś pomiędzy średnią, a wysoką półką. Na wiosnę i lato projektanci marki zaoferowali klientkom proste, niemalże pensjonarskie kroje, pastelowe barwy z dominacją jasnego błękitu (uwaga, to jeden z najmodniejszych kolorów nachodzącego sezonu!) i szczyptę wzorów z lat 60-tych.

 

Kobieta COS to zdecydowana minimalistka, która swój styl buduje na klasykach - białej koszuli, ołówkowej spódnicy i dobrze skrojonej marynarce. Wiosną i latem te klasyki będą nawiązywać do pierwszej połowy lat 60-tych, w której odnajdziemy z kolei wpływ lat 50-tych. Garnitury, rozkloszowane mini spódniczki i koszule z ostrymi kołnierzykami skromnie podkreślają kobiecość.

 

Dla fanów COS mamy świetną wiadomość - kilka tygodni temu niedostępny w Polsce brand otworzył swój sklep internetowy, który wysyła ubrania i akcesoria również do naszego kraju. Koniecznie obejrzyjcie na LAMODE.INFO najnowszą kolekcję i odwiedźcie sklep online.

tagi: trendy wiosna lato 2012 | kolekcja | moda damska | moda zagraniczna | COS |

podobne artykuły