PL / EN
LIV TYLER ŚPIEWA REKLAMUJĄC NOWY ZAPACH GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE ELECTRIC ROSE

LIV TYLER ŚPIEWA REKLAMUJĄC NOWY ZAPACH GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE ELECTRIC ROSE

Liv Tyler, aktorka o niezwykle kobiecej urodzie z miłości do nowego zapachu Very Irresistible Electric Rose marki Givenchy zaśpiewała. I to całkiem nieźle, posłuchajcie sami.

Givenchy od zawsze zaskakiwało świetnymi kampaniami reklamowymi. Riccardo Tisci ma nosa nie tylko do świetnych fotografów, lecz także do niebanalnych modelek, które idealnie oddają estetykę marki. Jedną z nich niezmiennie od kilku lat (kontrakt podpisała w 2003 roku) jest Liv Tyler, aktorka, modelka i jak się okazuje, piosenkarka. Liv z upodobaniem nosi najnowsze projekty, zasiada w pierwszych rzędach na większości pokazów marki i używa jej perfum.

 

Światło dzienne ujrzała właśnie kampania najnowszego zapachu Givenchy, będącego kontynuacją Irresistible Givenchy Very L'Intense  - Very Irrésistible Givenchy Electric Rose (w sprzedaży od kwietnia 2012). Kampania niecodzienna, bowiem głównym jest elementem jest teledysk ze śpiewającą Liv Tyler. Okazuje się, że muzyczna tradycja rodziny Tyler (ojcem aktorki jest Steven Tyler, lider Aerosmith) nie poszła w las. Liv nie tylko świetnie wygląda, ale również bardzo dobrze radzi sobie wokalnie. Jej cover utworu INXS Need you tonight ma wszelkie zadatki na klubowy hit.

 

Sami posłuchajcie.

 

14.lutego 2012 na portalu youtube.com opublikowano film autorstwa Givenchy, który jest coverem Need you tonight zespoły INXS w wykonaniu Liv Tyler oraz elementem kampanii reklamowej zapachu Very Irresistible Givenchy Electric Rose.

 

 

Źródło: youtube.com

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Givenchy | Liv Tyler | Very Irressitible Givenchy Electric Rose | zapach |

podobne artykuły