PL / EN
LIU WEN W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE AUSTRALIA

LIU WEN W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE AUSTRALIA

Spalony słońcem step, wędrowny komiwojażer oraz piękna Liu Wen ubrana w efektowne wiosenne kreacje największych domów mody. Zobaczcie zrealizowany z filmowym rozmachem edytorial dla najnowszego Vogue Australia.

Przyglądając się oszczędnym, klinicznie czystym, graficznym sesjom zdjęciowym, ukazującym się ostatnio hurtowo w zagranicznych magazynach, doszliśmy do wniosku, że fotografia mody często dostosowuje się do trendów panujących aktualnie na światowych wybiegach. Choć szalejemy za czarno-biała geometrią i prostotą formy, uwielbiamy także od czasu do czasu zachwycić się nie tylko prezentowanymi w edytorialu ubraniami, lecz także samą scenerią i klimatem zdjęć.

 

 

Taka jest właśnie przepiękna wizualnie sesja On with the Show, która pojawiła się w najnowszym wydaniu Vogue Australia. Po rozległej przestrzeni spalonego słońcem stepu podróżuje z całym dobytkiem wędrowny komiwojażer, któremu towarzyszy zajmująca obecnie 5 miejsce w prestiżowym rankingu models.com chińska modelka Liu Wen. Brzmi nierealnie? W tym właśnie tkwi cały urok zdjęć Will'a Davidson'a. Musimy przyznać, że wytworne kreacje Chanel, Gucci, Alberta Ferretti, Emporio Armani czy Burberry wybrane przez stylistę Stevie'go Dance'a pasują świetnie do filmowej i nieco tajemniczej atmosfery, którą przepojona jest cała sesja zdjęciowa.

 

 

Jesteśmy oczarowane!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Liu Wen | Vogue Australia | Will Davidson | Stevie Dance |

podobne artykuły