PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LETTER BAG – EKOLOGICZNE TORBY KAMILI KOLPACKIEJ

LETTER BAG – EKOLOGICZNE TORBY KAMILI KOLPACKIEJ

Praktyczne, pojemne, przyjazne środowisku, a do tego bardzo modne. Letter Bag projektu Kamilli Kolpackiej urzekają oryginalnymi nadrukami i minimalistycznym wykonaniem. Zobaczcie ekologiczne torby Letter Bag.

 

Chuck Bass jest moim chłopakiem, Nigdy nie wyrosnę z Disnay’a, Nie pasują do mnie torby Chanel – to tylko niewielka część haseł, które znajdziemy na płóciennych torbach Letter Bag. Ekologiczne torby projektu Kamili Kolpackiej oczarowują nieprzeciętnym pomysłem.

 

 

Autorka materiałowych worków na swoich projektach umieszcza nawiązujące do bogatego świata popkultury i branży mody sentencje. Pojawiajace się na torbach myśli często mają charakter ironiczny i uwypuklają specyficzny obraz kultury masowej.

 

 

Ekologiczne torby są idealne do noszenia na co dzień. Doskonale sprawdzą się w sportowym, rockowym, a nawet romantycznym zestawie. Płócienna torba jest niezwykle praktyczna. Pomieści książki, zabrany na chłodniejsze chwile sweter czy zrobione zakupy.

 

 

Projekty Kamili Kolpackiej od pierwszej chwili pojawienia się na rynku odnoszą sukces. Noszą je znani polscy blogerzy - Vanitas, Spalony Tost, Romek Gelard Gello, Fashionable Innovations,  Marie Antoinette. Polubiły je również młode top modelki takiej jak - Ewa  Władymiruk i Hanna Maria Koczewska z Model Plus, Julia Borawska z Gagamodels.

 

Lubimy!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Letter Bag | Kamila Kolpacka |

podobne artykuły