Logotyp serwisu lamode.info
LET THE GOOD TIMES ROLL – WAKACYJNA KAMPANIA MISBHV

LET THE GOOD TIMES ROLL – WAKACYJNA KAMPANIA MISBHV

Młoda streetowa marka MISBHV nie pozwala nam zapomnieć o wakacjach. Koniecznie zobaczcie kampanię wiosna lato 2012 autorstwa Łukasza Ziętka.

Nim lato dobiegnie końca warto zerknąć w stronę młodej polskiej marki  MISBHV, która od kilku lat rządzi młodą modą w Polsce. Ich tzw., streetwear bazuje na stylu z amerykańskiego college’u - t-shirtach ze sloganami, bejsbolówkach ze skórzanymi rękawami i zawsze dobrze wkomponowanym logo marki i stylowych bluzach. Później Natalia Maczek i Kasia Kotnowska wzbogaciły ofertę o akcesoria, spodnie, kurtki i sukienki. W  MISBHV można się więc ubrać od stóp do głów.

 

Wakacyjna kampania krakowskiego brandu opowiada klatka po klatce historię młodych fashionistów. W rolach głównych wystąpili polski model, Pat Pietrzak, gwiazda kampanii Topman i Paulina (Model Plus). Łukasz Ziętek postawił na naturalne zdjęcia w typowo wakacyjnej scenerii, przy basenie, na parkingu, na leżakach czy w soczyście zielonej trawie. Tak się teraz spędza wakacje z  MISBHV, na bogato.

 

Miss Behave kampania wiosna lato 2012fot. Łukasz Ziętek/ stylizacja MSBHV & Alicja Zielasko/ make-up & włosy: Zosia Krasuska D'vision Art/ modele: Paulina M & Pat Modelplus

 

Za stylizacje bazujące na nowej kolekcji (świetne bluzy, krótkie błyszczące szorty, fajne skórzane bejsbolówki (połączenie zamszu i skóry!) i sportowe parki) odpowiadają projektanki MSBHV i blogerka Alicja Zielasko.

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zatrzymajcie jeszcze trochę atmosfery wakacji.

tagi: Misbhv | kampania | Łukasz Ziętek | kampania wiosna lato 2012 |

podobne artykuły