Logotyp serwisu lamode.info
LANA DEL REY CZY M.I.A? ZOBACZCIE, KTÓRA PIOSENKARKA NAPRAWDĘ WSPÓŁPRACUJE Z VERSACE

LANA DEL REY CZY M.I.A? ZOBACZCIE, KTÓRA PIOSENKARKA NAPRAWDĘ WSPÓŁPRACUJE Z VERSACE

W modowym świecie od kilku dni krąży informacja o współpracy Lany Del Rey z włoskim domem mody. Piosenkarka miała zostać nową muzą Versace. Niedawno w sieci pojawiły się nowe doniesienia. Zobaczcie sami!

Lana Del Rey, autorka melancholijnych melodii i kiczowatych strojów w stylu vintage, została okrzyknięta nową twarzą domu modyVersace. Informacja o współpracy odzieżowego giganta z piosenkarką szybko została zdementowana.

 

W magazynie Spin ukazała się wiadomość przekreślająca nadzieje fanów Lany na zakup ubrań sygnowanych jej nazwiskiem. Versace podjął współpracę z równie znaną artystką M.I.A.

 

Informacja o kolaboracji angielskiej wokalistki z domem mody ukazała się w zaskakujących okolicznościach. W niedziele M.I.A prowadziła wykłady w nowojorskim MoMa. Podczas przełączania slajdów, niespodziewanie zamiast kolejnych materiałów wykładowych, słuchaczom wyświetlił się pulpit komputera wokalistki. Na tapecie były zapisane foldery opisane: Versace Bootleg, Versace Outline, Versace Prints.

 

Pojawienie się M.I.A na pokazie kolekcji Couture Versace w zestawie ubrań tej marki mogło być zapowiedzią przyszłej kolaboracji.

 

Co warte zanotowania, piosenkarka skończyła prestiżową Central Saint Martins College. Podczas nowojorskiego tygodnia mody w 2008 M.I.A wystawiała swoją limitowaną kolekcję.

 

Jakie jest Wasze zdanie o kolaboracji Versace z M.I.A? Jak myślicie, w jakim kierunku rozwinie się ta współpraca?

 

tagi: Versace | M.I.A | Lana Del Rey |

podobne artykuły