Logotyp serwisu lamode.info
KONTROWERSYJNA SESJA ANJI RUBIK DLA VOGUE PARIS

KONTROWERSYJNA SESJA ANJI RUBIK DLA VOGUE PARIS

Nasza duma narodowa, modelka Anja Rubik pojawiła się w zjawiskowej i jednocześnie kontrowersyjnej sesji w Vogue Paris. Co na to Joanna Krupa?

We wrześniowym francuskim wydaniu magazynu Vogue (nr 920) na stronach 367 – 379, opublikowano piękną sesję zdjęciową Hippie living w klimacie cyganerii z modelką Anją Rubik w roli głównej. Zdjęcia w sesji zrobił duet fotografów Inez&Vinoodh, a autorką stylizacji jest Melanie Ward.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Inez&Vinoodh przedstawiają top modelkę Anję Rubik wyglądającą niczym luksusowa hipiska. Kontrowersję wzbudza fakt, iż modelka lansuje w tej sesji prawdziwe futra i futrzane etole. Anja Rubik ma na sobie m.in. botki z jesienno zimowej kolekcji Balmain, kimono Agent Provocateur i kolorowe futro projektu Celine. Zachwyt wzbudza też misternie uszyta, koronkowa koszula pomysłu nieocenionego Valentino. Anję sfotografowano również w naturalnym futrze Michael Kors i ponczo z kojota z kolekcji DSquared2.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/ANJA RUBIK W SESJI VOGUE PARIS HIPPIE LIVING/S25C-411090109401.jpgfot. Inez&Vinoodh/ stylizacja Melanie Ward/ modelka Anja Rubik/ sesja Hippie Living/ Vogue Paris Wrzesień 2011

 

Utrzymana w stylizacji boho sesja jednocześnie zapiera dech w piersiach i budzi ogromne kontrowersje. Anja wygląda bardzo naturalnie lansując znienawidzone przez ekologów i Joannę Krupę, koleżankę z Top Model, futra. Zastosowanie naturalnego światła i szerokiej palety barw wydobywa z Anji Rubik prawdziwe piękno. Co sądzicie o tej sesji? Podzielacie zdanie Joanny Krupy, która stanowczo sprzeciwia się tego typu inicjatywom?

tagi: Joanna Krupa | modelka | modeling | editorial | Vogue Paris | Anja Rubik |

podobne artykuły