PL / EN
KOLEKCJA PIOTRA DRZAŁA W SESJI THE LAST MARCINA BIEDRONIA

KOLEKCJA PIOTRA DRZAŁA W SESJI THE LAST MARCINA BIEDRONIA

Futurystyczna sesja z projektami jednego z najzdolniejszych projektantów młodego pokolenia. Zobaczcie kolekcję Piotra Drzała w edytorialu The Last.

Piotr Drzał to bardzo obiecujący młody projektant, który został zauważony podczas polskiego Fashion Week Poland kilka sezonów temu. Mało tego, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych został okrzyknięty przez krytyków z polskiej branży objawieniem sezonu. Jego interpretacja mody męskiej nie nudzi, nie odwołuje się w stu procentach do klasyki, Drzał wprawnie bawi się formą i krojem, zachowując przy tym wysoką jakość wykonania (która czasem u młodych projektantów nie do końca współgra z całością).

 

W kolekcjach projektanta widać ich użytkowość, to propozycje pret-a-porter. Drzał skupia się na modzie, ale nie zapomina o produkcie. Ostatnią jego kolekcję możemy podziwiać w dynamicznej, (pod)miejskiej sesji The last, w obiektywie Marcina Biedronia (A12 Team).

 

W rolach głównym wystąpili Karolina Kołodzicka (Wave Models) i Paweł Gladysiewicz (Mf Models). Tłem dla projektów Piotra Drzała została kosmiczna przestrzeń w małej miejscowości Chwaszczyno. Dzięki temu całość nabrała nieco futurystycznych rysów.

 

Kibicujemy Piotrowi Drzałowi i życzymy dalszych sukcesów. Może też tych międzynarodowych?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Piotr Drzał | Marcin Biedroń |

podobne artykuły