PL / EN
KOLEKCJA NICHOLAS KIRKWOOD JESIEŃ ZIMA 2011 DOSTĘPNA W BUTIKU GOSI BACZYŃSKIEJ

KOLEKCJA NICHOLAS KIRKWOOD JESIEŃ ZIMA 2011 DOSTĘPNA W BUTIKU GOSI BACZYŃSKIEJ

Nietypowe buty marki Nicholas Kirkwood od dłuższego czasu można kupić także w Polsce, w butiku projektantki Gosi Baczyńskiej. Zobacz, które modele z kolekcji Kirkwood jesień zima 2011 właśnie tam trafiły.

Nicholas Kirkwood jest znany z zamiłowania do architektonicznego obuwia. Jakość jego projektów i innowacyjne materiały, których używa przy ich produkcji (m.in. satyna, ręcznie malowany zamsz, laserowo wycinana skóra) wzbudzają co sezon aplauz nawet najbardziej wymagającej modowej publiczności.

 

Nicholas projektował już wybiegowe obuwie dla Ghost, John Rocha, Erdem, sióstr Rodarte i Pollini. Zdobył też w 2010 roku nagrodę Vogue Designer Fashion Fund Award.

 

Kolekcje artystycznego obuwia z powodzeniem sprowadza do Polski i sprzedaje w swoim butiku przy Floriańskiej w Warszawie, Gosia Baczyńska, ulubiona projektantka gwiazd. Od września przy Floriańskiej 6 będzie można wyposażyć się w najnowsze modele na sezon jesień zima 2011 sygnowane nazwiskiem Kirkwood. Charakterystyczne buty w stylu art deco, masywne platformy, wężowe szpilki i czółenka ze zwierzęcego włosia z obcasem przypominającym morski bursztyn – my już biegniemy do butiku Baczyńskiej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Nicholas Kirkwood | trendy jesień zima 2011 | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły