PL / EN
SESJA LOOKBOOKOWA JOANNY WODZIŃSKIEJ - MAMY ZDJĘCIA ZZA KULIS

SESJA LOOKBOOKOWA JOANNY WODZIŃSKIEJ - MAMY ZDJĘCIA ZZA KULIS

Antyczne inspiracje, pióra, cekiny i sportowe trykoty. Redakcja LAMODE przyglądała się sesji zdjęciowej do najnowszego lookbooka kolekcji Joanny Wodzińskiej.

Joanna Wodzińska to projektantka, która doskonale wie, czego w ubraniach szukają kobiety. Jej najnowsze projekty tworzą trzy różne linie – bogatą kolekcję wieczorowych spódnic, posągowe, zainspirowane antykiem kreacje oraz sportowe, streetwearowe ubrania doskonałe na co dzień.

 

Linia antyczna składa się z długich, majestatycznych projektów. W serii znalazły się powłóczyste sukienki, które przypominają rzymskie togi. Nam szczególnie podobał się czarny kombinezon z długimi spodniami i odciętą, gorsetową górą wprost idealny na co dzień i wieczorne wyjścia. Materiały, z których wykonana jest antyczna kolekcja nie krępują ruchów. Tkanina układa się w odpowiedni sposób świetnie maskując ewentualne niedoskonałości figury.

 

Seria sportowa zawiera oversizowe bluzy z kapturem, poncza i krótkie spodenki. Ciekawie prezentuje się spódnica mini, która pomimo tego, że wyszywana jest zdobnymi, tęczowymi cekinami ma trykotową podszewkę.

 

Trzecia linia kolekcji to szał kolorowych piór i zabawa cekinami – rewelacyjne, karnawałowe rozwiązania.

 

Redakcja LAMODE uczestniczyła w sesji zdjęciowej do grudniowego lookbooka kolekcji. Najnowsze rzeczy Joanny Wodzińskiej będą w sprzedaży już pod koniec roku.

 

Zobaczcie w naszej galerii relacje zdjęciową z backstage’u sesji.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Joanna Wodzińska | grudniowy lookbook |

podobne artykuły