PL / EN
JESSICA CHASTAIN W ZMYSŁOWEJ SESJI DLA LUTOWEGO INSTYLE UK

JESSICA CHASTAIN W ZMYSŁOWEJ SESJI DLA LUTOWEGO INSTYLE UK

Długie, płomieniste loki, wyrazista uroda, niezwykły talent i charyzmatyczna osobowość – nic dziwnego, że świat kina oszalał na punkcie Jessici Chastain. Z okazji zdobycia przez aktorkę pierwszego Złotego Globu w karierze, publikujemy piękną sesję z jej udziałem, która pojawiła się w najnowszym numerze InStyle UK. Zobaczcie koniecznie!

Długie, płomieniste loki, wyrazista uroda, niezwykły talent i charyzmatyczna osobowość – nic dziwnego, że świat kina oszalał na punkcie Jessici Chastain, a wiele wskazuje na to, że kariera aktorki dopiero nabiera rozpędu. Od dziś rudowłosa piękność do swojego dorobku może zaliczyć także kolejną niezwykle prestiżową nagrodę - w nocy polskiego czasu za najlepszą żeńską rolę dramatyczną w obrazie „Wróg numer jeden”, Jessica otrzymała bowiem statuetkę Złotego Globu.

 

 

Amerykańska aktorka podbiła serca nie tylko krytyków filmowych, ale i redaktorów mody, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do udziału w sesjach zdjęciowych, zaś najnowszy efekt tego romansu – piękny edytorial dla lutowego numeru brytyjskiego InStyle – przerasta wprost nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwycona w zmysłowych pozach przez Micaelę Rossato Jessica prezentuje się naprawdę przepięknie, a utrzymane w duchu retro kreacje Prada, Miu Miu, Alexander McQueen czy Dior, wybrane przez stylistkę Amandę Bellan, sprawiają, że aktorka wygląda niczym prawdziwa gwiazda starego kina!

 

 

LAMODE.INFO gratuluje!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Jessica Chastain | InStyle UK | Złote Globy | Micaela Rossato | Amanda Bellan |

podobne artykuły