PL / EN
JESSICA CHASTAIN W ZMYSŁOWEJ SESJI DLA LUTOWEGO INSTYLE UK

JESSICA CHASTAIN W ZMYSŁOWEJ SESJI DLA LUTOWEGO INSTYLE UK

Długie, płomieniste loki, wyrazista uroda, niezwykły talent i charyzmatyczna osobowość – nic dziwnego, że świat kina oszalał na punkcie Jessici Chastain. Z okazji zdobycia przez aktorkę pierwszego Złotego Globu w karierze, publikujemy piękną sesję z jej udziałem, która pojawiła się w najnowszym numerze InStyle UK. Zobaczcie koniecznie!

Długie, płomieniste loki, wyrazista uroda, niezwykły talent i charyzmatyczna osobowość – nic dziwnego, że świat kina oszalał na punkcie Jessici Chastain, a wiele wskazuje na to, że kariera aktorki dopiero nabiera rozpędu. Od dziś rudowłosa piękność do swojego dorobku może zaliczyć także kolejną niezwykle prestiżową nagrodę - w nocy polskiego czasu za najlepszą żeńską rolę dramatyczną w obrazie „Wróg numer jeden”, Jessica otrzymała bowiem statuetkę Złotego Globu.

 

 

Amerykańska aktorka podbiła serca nie tylko krytyków filmowych, ale i redaktorów mody, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do udziału w sesjach zdjęciowych, zaś najnowszy efekt tego romansu – piękny edytorial dla lutowego numeru brytyjskiego InStyle – przerasta wprost nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwycona w zmysłowych pozach przez Micaelę Rossato Jessica prezentuje się naprawdę przepięknie, a utrzymane w duchu retro kreacje Prada, Miu Miu, Alexander McQueen czy Dior, wybrane przez stylistkę Amandę Bellan, sprawiają, że aktorka wygląda niczym prawdziwa gwiazda starego kina!

 

 

LAMODE.INFO gratuluje!

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Jessica Chastain | InStyle UK | Złote Globy | Micaela Rossato | Amanda Bellan |

podobne artykuły