Logotyp serwisu lamode.info
JESIENNA RAMÓWKA POLSAT 2011 - POLSKIE GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE

JESIENNA RAMÓWKA POLSAT 2011 - POLSKIE GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE

Sprawdźcie, jakie gwiazdy można było spotkać na prezentacji jesiennej ramówki stacji Polsat i przekonajcie się jak wypadły stylizacje m.in. Joanny Koroniewskiej, prezenterki Pauliny Syktut i filmowej diwy, Agnieszki Włodarczyk.

Wczoraj, 25. sierpnia, stacja Polsat zaprezentowała swoją ramówkę na nadchodzącą jesień. Wydarzenie znaczne, dlatego nie mogło obyć się bez polskich gwiazd, które z Polsatem będą w nadchodzącym sezonie ściśle współpracować. Szeroko komentowano kreacje pięknych pań, nie zabrakło też aplauzu dla stylizacji modnych panów ze srebrnego ekranu.

 

Konkurs na najlepszy modowy zestaw zdecydowanie wygrały ex aequo aktorki Joanna Koroniewska i Marietta Żukowska. Joanna postawiła na zmysłową sukienkę wykończoną koronką i dodała do niej sandały na platformie. Całość uzupełniła naturalną fryzurą i świetlistym makijażem. Marietta Żukowska wybrała smart casual, czyli codzienną elegancję - biała koszula wetknięta w kusą pastelową spódniczkę, do tego cieliste czółenka i spora brązowa kopertówka.

 

Agnieszka Włodarczyk postawiła na modne w sezonie jesień zima srebro, a świeżo upieczona żona, Paulina Sykut na granatową sukienkę tubę z ciekawą wstawką. Grażyna Wolszczak, którą w Polsacie możemy podziwiać w serialu Pierwsza miłość, wyglądała niezwykle świeżo i lansowała na czerwonym dywanie modne szpilki z wężowej skóry. To dobry znak, w końcu polskie gwiazdy zaczęły zauważać zmieniające się trendy.

 

Jak podobają się Wam stylizacje polskich gwiazd?

tagi: Polsat | stylizacje gwiazd | Paulina Sykut | Agnieszka Włodarczyk | Joanna Koroniewska | Katarzyna Cichopek |

podobne artykuły