Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - SARAH JESSICA PARKER

INSPIRACJA DNIA - SARAH JESSICA PARKER

Znana wszystkim z serialu "Seks w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker zawsze wygląda doskonale. Za różowy zestaw została naszą inspiracją dnia.

Charakterystyczny styl Sarah Jessica Parker, gwiazdy serialu Seks w wielkim mieście, zna chyba każdy, kto choć trochę orientuje się, co w modzie piszczy. Sarah przełamuje stereotypy i miksuje trendy, podobnie zresztą jak jej serialowa bohaterka Carrie, stylizowana przez słynną Patricię Field.

 

Na nagranie popularnego w Stanach show - The late show with David Letterman aktorka przyjechała w odważnej stylizacji bazującej na odcieniach czerwieni i ostrego różu. Delikatnej, półprzeźroczystej bluzce z szerszymi rękawami towarzyszyły różowe spodnie w kant, a efekt końcowy stanowiły białe szpilki. Powszechnie uznane za kiczowate połączenie różu z bielą w zestawie Sarah nabiera zupełnie innego znaczenia. Stanowi także zabawne antidotum na szarą i deszczową nowojorską pogodę.

 

Podoba Wam się wybór aktorki?

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - SARAH JESSICA PARKER/EN_00979171_0455.jpgfot. East News/ Sarah Jessica Parker

tagi: Sarah Jessica Parker | Seks w wielkim mieście | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły