Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - KANYE WEST

INSPIRACJA DNIA - KANYE WEST

Dziś naszą inspiracją został Kanye West w bardzo odważnej marynarce w kolorze fuksji.

Kanye West to człowiek o bogatych zainteresowaniach, oprócz rapowania i produkcji płyt znany jest też z zamiłowania do mody z najwyższej półki. Ostatnio nie odmówił sobie przyjemności zasiadania w pierwszych rzędach wszystkich najważniejszych pokazów podczas Paris Fashion Week. Dobierał też oryginalne stylizacje, ale nie obyło się bez małej wpadki - na pokazie Givenchy Kanye miał na sobie "drapieżną" bluzę z paszczą psa, którą wybrała na to samo wydarzenie, również Liv Tyler.

 

West nie tylko podąża za trendami, czasami również je wyprzedza. To on, jako trendsetter, pierwszy założył w jednym ze swoich teledysków retro okulary bez szkieł. Nie boi się też odważnych połączeń kolorystycznych i przyjętych za "mało męskie" wzorów. Widziano go już w kurtce w panterkę, w futrze czy bluzie z pastelowymi wykończeniami.

 

Nas zaskoczyła pozytywnie stylizacja Kanye, na którą składała się marynarka w głębokim, odważnym odcieniu fuksji, białe spodnie i t-shirt do kompletu oraz sportowe sneakersy. Do tego mała broszka oraz trochę złotej biżuterii (hit wśród raperów). Odważny i dobrze dobrany zestaw!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - KANYE WEST/EN_00933663_0358.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Kanye West |

podobne artykuły