Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - JOHNNY DEPP

INSPIRACJA DNIA - JOHNNY DEPP

Słynnego hollywoodzkiego artysty Johnny'ego Depp'a nikomu przedstawiać nie trzeba. Charakterystyczne jest w nim wszystko od urody poprzez osobowość na stylu kończąc. To właśnie unikalność modowych zestawów aktora sprawiła, że został naszą męską inspiracją dnia.

Sprawia, że setki tysięcy niewieścich serc mocniej bije, gdy pojawia się na ekranie. Nieważne czy jest założycielem farbyki czekolady, smutnym nożycorękim czy nieco odrażającym, ale niesłychanie zabawnym kapitanem Sparrow'em - Johnny'ego Depp'a się nie zapomina. Jego stylizacje bywają często tak samo pamiętne co role, w które się wciela. 

 

Aktor nie podąża za trendami, nosząc to na co ma w danej chwili ochotę. Ulubione elementy garderoby? Znoszony kapelusz vintage, beanie, mnóstwo biżuterii i okrągłe okulary w rogowej oprawie, najlepiej z kolorowymi szkłami. Depp przepada również za kraciastymi koszulami i luźnymi marynarkami w stylu trampa. Johnny jest też fanem przydużych znoszonych jeansów, które w damskiej wersji noszą nazwę boyfriend's jeans.

 

W swoich outfitach stosuje zasadę mix and match, łączy ze sobą niepasujące wzory, kilka naszyjników czy pierścionków. W zestawach a'la Depp kontrastują ze sobą materiały i kroje. Nam przypadła do gustu stylizacja z Tokio, gdzie aktor promował swój film. Nieodłączony kapelusz w kolorze camel, białe spodnie i kilka warstw topów to nasz wybór dnia. Do tego mnóstwo akcesoriów - szaliczek, pierścienie, bransoletki z kolorowych koralików i małe okrągłe okulary plus robocze, ciężkie buty jako ostateczne dopełnienie artystycznego dzieła.

 

To się nazywa osobiste podejście do mody!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - JOHNNY DEPP/EN_00955432_0010.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Johnny Depp |

podobne artykuły