PL / EN
INSPIRACJA DNIA - MATTHEW WILLIAMSON

INSPIRACJA DNIA - MATTHEW WILLIAMSON

Zainspirowała nas dziś stylizacja, którą Matthew Williamson wybrał na rozdanie nagród Harper's Bazaar Women Of The Year Awards 2011.

Matthew Williamson to projektant, który podbił serca prawie wszystkich diw Hollywood. Jego kobiece kroje, zwiewne muśliny i jedwabie oraz bardzo bogata paleta barw i wzorów nie pozostawiają wątpliwości - Matthew zna się na damskich gustach. Designer ubiera m.in. aktorki Siennę Miller i Keirę Knightley.

 

Sam Williamson równie ciekawie tworzy własne stylizacje. Ze względu na chłopięcą figurę i dość niski wzrost musi bardzo uważnie dobierać elementy garderoby. Na wczorajszym rozdaniu nagród Harper's Bazaar Women Of The Year Awards 2011 designer pojawił się w dodającym centymetrów i nonszalancji kapeluszu, który przełamywał czarno-białą elegancję w wydaniu klasycznego garnituru. Do tego błyszczące oficerki vintage (znów trik z optycznym „wydłużeniem” sylwetki) i kilka hipisowskich naszyjników, które choć zupełnie z innej baki, bezbłędnie odnalazły swoje miejsce w przemyślanej całości.


 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - MATTHEW WILLIAMSON/EN_00989083_0022.jpgfot. East News/ Matthew Williamson na Harper's Bazaar Women Of The Year Awards 2011

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Matthew Williamson | Harper's Bazaar | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły