Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - JARED LETO

INSPIRACJA DNIA - JARED LETO

Jared Leto, filmowa gwiazda i wokalista zespołu 30 Second to Mars w nonszalanckiej stylizacji na imprezie magazynu NYLON Guys.

Jared Leto to człowiek o wielu twarzach i wielu talentach. Próbował swych sił w malarstwie, stał po drugiej stronie kamery, tworząc filmy, a teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów świata. Sukces przyszedł wraz z rolą w głośnym filmie Aronofsky’iego „Requiem dla snu”, później wszystko potoczyło się samo. Teraz Jared nie tylko gra w megaprodukacjach, ale jest też wokalistą popularnego rockowego zespołu 30 Seconds to Mars.  

 

Jego styl można by określić jako wybuchową (dla niektórych może nawet zbyt wybuchową) mieszankę indie ze stylem sportowym. Aktor słynie ze spektakularnych fryzjerskich metamorfoz – jednego dnia nosi długie, rozwichrzone włosy, a nazajutrz niebieskiego irokeza. Nam podoba się zestaw Jared’a Leto z eventu magazynu NYLON, na którym zaprezentował się w klasycznym, granatowym płaszczu, kraciastym szaliku i szarym, prostym t-shirt’cie. Do obcisłych skinny jeans założył, co ciekawe, sportowe buty Nike Air Max w kontrastujących kolorach. Za klasę o sportowym duchu otrzymuje tytuł dzisiejszej inspiracji dnia.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - JARED LETO/EN_00297419_0062.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Jared Leto |

podobne artykuły