Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - HAYDEN CHRISTENSEN

INSPIRACJA DNIA - HAYDEN CHRISTENSEN

Kanadyjski aktor Hayden Christensen do mody podchodzi z właściwym sobie dystansem, a jednak warto zwrócić uwagę na jego nonszalancki styl. Dziś się nim inspirujemy!

Hayden Christensen popularność zdobył z trzech powodów – urody w stylu wiecznego chłopca, doskonałemu warsztatowi aktorskiemu i roli Anakina Skywalkera w trzech częściach kultowych Gwiezdnych Wojen. Jakiś czas temu głośno było też o jego związku z gwiazdką Hollywood, Rachel Bilson.

 

Hayden do mody podchodzi wielowymiarowo, bo ubranie ma kilka zadań, w tym podkreślenie jego osobowości, oddanie aktualnego nastroju i danie do zrozumienia, że Hayden łatwo nie ulega modowym szaleństwom fabryki gwiazd. Najczęściej wybiera więc wyluzowane dzienne zestawy, a na wieczór sięga po klasykę w postaci nieskazitelnie białej koszuli i czarnego krawata.

 

Nam przypadła do gustu jego stylizacja z lotniska w Toronto. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym, natomiast po bliższych oględzinach wiemy, że pierwsze skrzypce grają tu detale. Wystająca spod modnego, bo dwurzędowego płaszcza kraciasta koszula dodaje koloru, a okulary z polaryzacyjnymi szkłami -humoru. Ciekawie prezentują się również skórzane buty z asymetrycznym zamkiem i miodowymi sznurówkami. I tylko nieodłączny plecak trochę psuje całość, ale takiemu uroczemu mężczyźnie wybaczyć można wiele.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - HAYDEN CHRISTENSEN/EN_00977079_0420.jpgfot. East News/ Aktor Hayden Christensen

tagi: Hayden Christensen | stylizacje gwiazd | trendy jesień zima 2011 | inspiracja dnia |

podobne artykuły