PL / EN
INSPIRACJA DNIA - GWEN STEFANI

INSPIRACJA DNIA - GWEN STEFANI

Wyluzowana fanka rocka to nasz dzisiejszy typ na inspirację dnia. Zobaczcie, czym zachwycił nas casual w wydaniu Gwen Stefani.

Mocno pomalowane czerwone usta w stylu diw Hollywood, platynowe włosy i oryginalne stylizacje to trzy składniki stylu piosenkarki i pełnoetatowej mamy, Gwen Stefani. Gwen łączy niebanalne akcenty i męski styl w kobiecą całość. Pozostaje przy tym oryginalna i otwarta na nowe stylizacyjne doznania (nie dotyczy to oczywiście jej fryzury i makijażu, bo to one stanowią znak firmowy gwiazdy). Gwen zestawia bojówki ze szpilkami, obcisłe sukienki z dresowymi bluzami i rockową biżuterię z żakietami w stylu Chanel.

 

Poniższy zestaw oparła na warstwowości i nawiązaniu do męskiej garderoby. Na luźny tank top pełniący w zestawie funkcję sukienki narzuciła szarą bluzę i krótką skórzaną kurtkę w modnym kolorze burgunda. Prowokuje frywolnie odsłonięty fragment czarnej bielizny, a lekkości dodaje kapelusik typu tribly. Luźną górę Gwen skontrastowała bardzo kobiecymi botkami peep toe na wysokim obcasie. Równowaga zachowana perfekcyjnie.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - GWEN STEFANI/EN_00980686_0003.jpgfot. East News/ Gwen Stefani

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Gwen Stefani | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły