Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - ANDRE BENJAMIN

INSPIRACJA DNIA - ANDRE BENJAMIN

Weganin, twórca przeboju Outcast "Hey ya", eks chłopak Erykah Badu i bardzo zwariowany fan mody - Andre Benjamin został naszą świąteczną inspiracją dnia

Muzyka, rapowanie i moda to jedne z największych pasji Andre Benjamin'a. Grywa też w filmach i produkuje płyty innych znanych artystów np. Gwen Stefani. Raper jest szczęśliwym posiadaczem wielkiej kolekcji kapeluszy, które przemyca w każdej ze swoich oryginalnych stylizacji. Świetnie potrafi też łączyć ze sobą różne materiały oraz kontrastujące desenie i kolory. Andre uwielbia vintage i spędza dużo czasu na poszukiwaniu skarbów na pchlich targach, lubi też brytyjskich projektantów. W każdy ze swoich zestawów muzyk wkłada duszę, nadając im bardzo personalny charakter.

 

Świetnie zaprezentował się podczas jednej z wielu imprez, na których od czasu do czasu się pojawia. Całość bazuje na brązach - piękny kapelusz typu fedora, skórzana bejsbolówka, zamszowe trzewiki i brązowe jeansy tworzą naprawdę ciekawą całość. Kurtka kontrastuje z prostym białym t-shirt'em, a pasiasty pasek ożywia spodnie. Jednym mankamentem jest niestety ich szerokość - my w tym sezonie zdecydowanie stawiamy na węższe jeansy. Mimo tej drobnej wpadki, Andre doceniamy za własny, unikalny styl.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ANDRE BENJAMIN/EN_00156918_0081.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Andre Benjamin |

podobne artykuły