Logotyp serwisu lamode.info
INSPRACJA DNIA - ALEXA CHUNG

INSPRACJA DNIA - ALEXA CHUNG

Dziś naszą inspiracją została modelka, prezenterka i DJ Alexa Chung, która w dziewczęcej jeansowej sukience przemierzała ulice Nowego Jorku.

Już trzykrotnie przyznawaliśmy Alexie Chung tytuł inspiracji dnia, nic w tym zresztą dziwnego, bo dzięki niesamowitemu wyczuciu stylu, każda stylizacja tej młodej Brytyjki zasługuje na uwagę. Alexa uwielbia niebanalne rozwiązania i dziewczęcy, niezobowiązujący wygląd. Jej fryzura? W uporządkowanym chaosie. Jej makijaż? Zawsze naturalny. Jej stylizacje? Unikalne i bardzo osobiste.

 

U Alexy w doborze zestawów ogromną rolę odgrywa osobowość. Zawsze jest wierna sobie i nie podąża ślepo za trendami. Starannie wyszukane sukienki, buty vintage, torebki od projektantów to must have Alexy na każdy sezon. Dziś zainspirowała nas jej urocza jeansowa sukienka - poszerzany dół, przód zdobią guziki i wisienka na torcie, czyli bardzo modny w tym sezonie okrągły kołnierzyk. Alexa dodała do tego patchwork'owe buty niczym z pchlego targu i małą torebkę z lamparcimi wstawkami, na złotym łańcuszku. Idealny zestaw na ostatnie dni słonecznego lata.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ALEXA CHUNG/EN_00976621_0005.jpgfot. East News/ Alexa Chung na spacerze w Nowym Jorku

tagi: Alexa Chung | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły