PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
HOUSE LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

HOUSE LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

Jako pierwsi pokazujemy Wam nowy lookbook House jesień zima 2013/14 prosto z Berlina! 

W miejskim rytmie Berlina powstał nowy lookbook streetwear’owej polskiej marki House, oryginalne zdjęcia powstały w totalnie niespodziewanych miejscach na mapie miasta. Środek ulicy, zebra dla pieszych, budowa, mosty – modę House znajdziecie na każdym roku Berlina.

 

W damskiej części kolekcji możemy liczyć na powrót grunge’owo-rockowych inspiracji, z charakterystyczną warstwową sylwetką i mieszanką faktur i wzorów, w tym obowiązkowej kraty i elementów stylu college’owego. Są też akcenty bardziej dziewczęce i pastelowe kolory oraz nawiązania do stylu „countryside”, z miękkimi dzianinami, ciepłymi szalami i zabawnymi czapkami, które będą zbawieniem w coraz chłodniejsze, zimowe dni.

 

W męskiej kolekcji na jesienny sezon House proponuje przede wszystkim luźne, wygodne, miejskie fasony, jesienne płaszcze i kurtki, urozmaicone dodatkiem kraty, moro i pikowań, kolorowych melanży i futrzanych elementów, gdzieniegdzie ożywione mocniejszymi kolorami w nowoczesnych, młodzieżowych formach.

 

Autorem zdjęć do lookbooka jest stale współpracujący z marką Rafał Milach a całość wyprodukowała agencja AFPHOTO. Autorką stylizacji jest Marta Kalinowska, makijaż i fryzury to dzieło Gosi Sulimy (AFPHOTO).

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: House | lookbook jesień zima 2013 | House jesień zima 2013 |

podobne artykuły