PL / EN
HEAVENLY CREATURE – CARA DELEVINGNE W SESJI DLA LUTOWEGO W MAGAZINE

HEAVENLY CREATURE – CARA DELEVINGNE W SESJI DLA LUTOWEGO W MAGAZINE

Cara Delevingne, najgorętsze projekty nadchodzącego sezonu i bujne włoskie życie religijne. Zaciekawieni? Przed wami najnowsza sesja naszej ulubionej modelki, która ukazała się w lutowym numerze W Magazine. Zobaczcie koniecznie!

Uwielbiamy słynącą ze stylowej nonszalancji Carę Delevingne oraz nieco abstrakcyjne podejście do mody lansowane przez W Magazine, nic więc dziwnego, że znajdująca się w najnowszym wydaniu czasopisma sesja Heavenly Creature z brytyjską topmodelką w roli głównej, bardzo przypadła nam do gustu. Dokąd tym razem zabierają nas redaktorzy kontrowersyjnego miesięcznika?

 

 

Nadzwyczaj poważna Cara przechadza się w zamyśleniu po rokokowym Palazzo Biscari położonym w sycylijskim mieście Catania, a my możemy się wyłącznie zastanawiać, czy myśli modelki krążą wokół wzniosłych spraw religijnych czy też koncentrują się na wspaniałych kreacjach Prada, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Chanel, Marc Jacobs, Oscar de la Renta, Dior, Valentino, Burberry, Balenciaga i Givenchy, które ma na sobie.

 

 

Przywodzące na myśl atmosferę włoskiego neorealizmu wyraziste zdjęcia Mikaela Janssona oraz utrzymane w duchu retro stylizacje Edwarda Enninful sprawiły, że tryskająca zwykle młodzieńczą energią Cara zmieniła się w tajemniczą elegantkę o kontemplacyjnej naturze. A może to nieziemska istota, zesłana dla świata modelingu prosto z nieba, jak przewrotnie sugerują redaktorzy W Magazine?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Cara Delevingne | W Magazine | Mikael Jansson | Edward Enninful |

podobne artykuły