PL / EN
H&M OTWIERA PIERWSZY W POLSCE POP UP STORE!

H&M OTWIERA PIERWSZY W POLSCE POP UP STORE!

Już 11. maja w Mieście Cypel ruszy jedyny w Polsce, plenerowy sklep szwedzkiej marki H&M. Wszystko, co potrzebne przy letnim odpoczynku na wyciągnięcie ręki, bo w miejscu, które zapowiada się na kulturalne centrum Warszawy.

Dwa tarasy z leżakami tuż nad Wisłą, sklepy, galeria i klub, gdzie tanecznie można rozpocząć sezon letni. Wśród nich pierwszy w Polsce pop up store sieciówki H&M. Wszystko to w warszawskim Mieście Cypel. Co to jest pop up store? Przede wszystkim to krok marki w stronę klientów, bo koncepcją tego projektu jest tworzenie sklepów tam, gdzie obecnie najczęściej i najchętniej spędzają czas. Związane jest to z pędem miejskiego życia, a na świecie powstaje wciąż wiele tego typu obiektów. Ten, zlokalizowany w Mieście Cypel, po lewej stronie Wisły, pozwoli Warszawiakom na dobre powitać lato. W jego ofercie znajdzie się wszystko to, co niezbędne podczas odpoczynku na świeżym powietrzu, czyli letnie ubrania, akcesoria m.in. okulary przeciwsłoneczne, oraz kosmetyki. Dodatkowo z każdej transakcji zrealizowanej kartą płatniczą, 5% zostanie przekazane organizacji UNICEF. Poza pop up storem w Mieście Cypel funkcjonować będą również Klub Powiększenie, klub sportowy Holmes Place, Galeria sztuki Wihajster oraz dwa butiki Cloudmine i Justin I love you.

 

Pop up store potrawa przez 3 tygodnie, od 11. do 31. maja. Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godzinie 18:00. Dodatkowo, funkcjonowaniu sklepu towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze zdjęcie z jego wnętrza. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: rynek | marka | H&M |

podobne artykuły