PL / EN
GWIAZDY NA PREMIERZE KALENDARZA DŻENTELMENI 2013

GWIAZDY NA PREMIERZE KALENDARZA DŻENTELMENI 2013

Premiera najnowszego wydania kalendarza Dżentelmeni przyciągnęła tłumy gości. Na uroczystym bankiecie, na który została zaproszona redakcja LAMODE.INFO, pojawiły się twarze tegorocznego wydania kalendarza i wiele innych gwiazd kolorowych pism. Przeczytajcie naszą relację z wczorajszego wydarzenia. 

Kalendarz Dżentelmeni, co roku wzbudza wiele emocji. Na jego wystawie pojawiają się największe nazwiska show biznesu. Tak było i tym razem. 3.grudnia w dniu premiery wydania kalendarza na rok 2013 pośród tłumnie przybyłych gości mogliśmy zobaczyć m.in. Maję Sablewską z partnerem Wojtkiem Mazolewskim, Tomasza Karolaka i organizatora całego zamieszania Oliviera Janiaka z Karoliną Malinowską. Oczywiście, w gronie zaproszonych, nie zabrakło samych Dżentelmenów.

 

W tym roku na dwunastu kartach kalendarza możemy podziwiać dwunastu wspaniałych mężczyzn. Dla części z nich m.in. Pawła Małaszyńskiego, Maćka Zakościelnego czy Piotra Adamczyka to nie pierwsza przygoda z kalendarzem Dżentelmeni. Wśród debiutantów znaleźli się m.in. aktorzy Piotr Polk, Marcin Perchuć, Maciej Musiał czy Filip Bobek. Wszyscy z nich byli obecni na wczorajszej premierze.

 

Fotografie do tegorocznej edycji kalendarza wykonał Jacek Poremba. Zaproszeni mężczyźni wzięli udział aż w dwóch sesjach zdjęciowych – klasycznej czarno-białej oraz stylizowanej na lata 70’. Nam szczególnie przypadły do gustu zdjęcia w retro klimacie. Klimat fotografii spodobał się również Maciejowi Musiałowi, który specjalnie dla LAMODE.INFO opowiedział o tym, jak trafił na stronę jednego z miesięcy. Siedziałem na przerwie w szkole i uczyłem się do kartkówki z chemii, gdy zadzwonił do mnie Olivier z pytaniem, czy nie chcę wziąć udziału w sesji zdjęciowej do Dżentelmenów. Musiałem się zgodzić, to szczytny cel - mówi młody aktor i debiutant wśród kalendarzowych Panów.

 

Co roku kwota pozyskiwana z dystrybucji Kalendarza Dżentelmeni przekazywana jest na zakup zimowego obuwia dla potrzebujących go dzieci.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kalendarz Dżentelmeni | gwiazdy | premiera |

podobne artykuły