PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZ JEMIOŁ JESIEŃ ZIMA 2013/14

GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZ JEMIOŁ JESIEŃ ZIMA 2013/14

Doskonale wyglądająca Edyta Herbuś, minimalistyczna Joanna Horodyńska, a może kolorowa Kayah? Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy na wczorajszym pokazie Łukasz Jemioł jesień zima 2013/14!

To jeden z tych pokazów, na który gwiazdy przybywają chętnie i tłumnie. Łukasz Jemioł nie może narzekać na brak publiczności i  to publiczności ultra modnej oraz znanej z czołówek magazynów w naszym kraju. Mamy dla Was zestawienie najlepiej ubranych polskich gwiazd.

 

Edyta Herbuś w pięknym srebrzystym makijażu i dobrze dobranym damskim garniturze w drobną czarną kratę naprawdę robiła doskonałe wrażenie na wczorajszym pokazie w Łazienkach Królewskich, podobnie zresztą jak polska stylistka, której zestawy z zapartym tchem śledzimy i komentujemy, Joanna Horodyńska. Ta druga postawiła na odsłonę black&white w długiej do ziemi sukni i czarnym kaszmirowym płaszczu-pelerynie. Czerń i biel pojawiła się też w zestawie blogerki Jessici Mercedes Kirchner, która postawiła na zadziorną, nieco rockową całość.

 

Przepiękne rozwiązanie kolorystyczne zastosowała rzadko bywająca na pokazach mody Kayah, której intensywnie zielona sukienka w kwiaty z lat 60. i turkusowe szpilki zapadły nam głęboko w pamięć.

 

Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy na pokazie Łukasz Jemioł jesień zima 2013/14!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kayah | Joanna Horodyńska | Edyta Herbuś | kolekcja jesień zima 2013/14 | pokaz jesień zima 2013/14 | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły