PL / EN
GWIAZDY NA OTWARCIU PIERWSZEGO W POLSCE SALONU GAP

GWIAZDY NA OTWARCIU PIERWSZEGO W POLSCE SALONU GAP

Wczoraj, 19. października amerykańska sieciowa potęga GAP otworzyła długo oczekiwany salon w Polsce. Sprawdźcie, kto oprócz stylistki Doroty Williams, Patricii Kazadi i aktorki Anny Dereszowskiej pojawił się na wydarzeniu.

Wygląda na to, że Polska postrzegana jest przez globalne marki w coraz bardziej pozytywnym świetle. GAP, amerykańska potęga mody casual dla kobiet, mężczyzn i dzieci właśnie otworzyła w Warszawie swój pierwszy salon. GAP Inc. należy do grupy Empik Media & Fashion. To firma, która wprowadziła na polski rynek takie marki jak m.in. Mexx, Aldo i Esprit.


- Polscy klienci pożądają międzynarodowych marek. Wierzymy, że nowoczesny, amerykański styl GAP zostanie z entuzjazmem przez nich przyjęty. Cieszy nas współpraca z Ultimate Fashion Group we wprowadzaniu na polski rynek marki GAP – mówi Stefan Laban, dyrektor ds. Współpracy Strategicznej firmy GAP Inc.

 

W stołecznym centrum handlowym Arkadia punktualnie o 19.30 pojawiły się tłumy – styliści, dziennikarze i gwiazdy czekali z niecierpliwością na otwarcie GAP. W nowo otwartym sklepie znaleźli kolekcję jesień zima 2011 bazującą na jeansach, (kultowych) bluzach i swetrach.

 

Do GAP wpadły z wizytą m.in. stylistka TVN, Dorota Williams, aktorka Anna Dereszowska i partnerka Borysa Szyca, Kaja Śródka. Nie zabrakło też nieco mniej znanych, ale lubianych nazwisk – najnowszą kolekcję GAP podziwiali aktorka Aleksandra Kisio i piosenkarz Łukasz Zagrobelny. Czarowi amerykańskiej marki nie oparła się również dawno nie widziana „na salonach” Edyta Pazura.

 

Cieszy nas, że zagraniczne marki o takiej renomie zaczynają zauważać potencjał polskiego rynku.

 

Zdjęcia gwiazd w naszej galerii!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: GAP | Patricia Kazadi | Kaja Śródka | Dorota Williams | Anna Dereszowska | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły