Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY KOCHAJĄ WIECZOROWE KREACJE BOHOBOCO

GWIAZDY KOCHAJĄ WIECZOROWE KREACJE BOHOBOCO

Dwa eventy i kilka różnych projektów Bohoboco na czerwonym dywanie. Zobaczcie jak prezentowały się m.in. Patrycja Kazadii na rozdaniu Wiktorów 2011 i Anna Wendzikowska podczas Serc w modzie.

Projekty Bohoboco niejednokrotnie już stanowiły stylizacyjną bazę polskich gwiazd. Kobiece kroje, wysokiej jakości tkaniny i niewyczerpujące się pomysły Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka. Podbiły już serca m.in. prezenterki i aktorki Anny Wendzikowskiej, Anny Samusionek, Pauliny Sykut i Patrycji Kazadii. Dwie ostatnie panie widziano w kreacjach duetu 14.kwietnia podczas gali rozdania Wiktorów 2011. Paulina Sykut wybrała efektowną kreację w srebrno szarej tonacji. Natomiast Patrycja Kazadi zdecydowała się na fioletową suknię z trenem, która seksownie eksponowała plecy.

 

Kilka dni wcześniej imprezie charytatywnej Fundacji Porozumienie bez Barier – Serca w modzie, aktorki Anna Wendzikowska i Anna Samusionek postawiły na nieco skromniejszą odsłonę. Ta pierwsza prezentowała pastelowy róż, druga lśniącą sukienkę z jedwabiu z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji 2012.

 

Projekty Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka świetnie sprawdzają się na czerwonym dywanie, a dowód na to znajdziecie w naszej galerii.

 

tagi: Bohoboco | Paulina Sykut | Patrycja Kazadi | Anna Wendzikowska | Anna Samusionek |

podobne artykuły