Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2011

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2011

29. września butik przy Moliera 2 w Warszawie zaprosił gości na prezentację ekskluzywnej kolekcji Valentino jesień zima 2011. Zobaczcie, jakie gwiazdy przyjęły zaproszenie!

Wczoraj, 29. września, mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska nie najnowszej co prawda, bo jesienno-zimowej, kolekcji domu mody Valentino. Okazję ku temu stworzył ekskluzywny i popularny w Warszawie butik przy Moliera 2, gdzie zaprezentowano projekty sygnowane nazwiskiem Valentino. Delikatne koronki w kreacjach stworzonych na czerwony dywan, luksusowe futra i etole z norek, niebotycznie wysokie szpilki i klasyczne torby, mogli podziwiać na półkach i wieszakach zaproszeni goście.

 

Na Moliera nie mogło zabraknąć gwiazd, które kochają włoski blichtr. Z wizytą wpadły Natalia Kukulska i Grażyna Szapołowska. Pierwsza w stylizacji klubowej, druga w nieco bardziej eleganckim wydaniu. Wśród wieszaków "buszowała" także Nina Terentiew i Ewa Gawryluk z mężem. Naszą redakcję kompletnie oczarowała stylizacja Edyty Herbuś - spodnie z wysokim stanem połączyła z graficznym topem w nieco afrykańskim klimacie i czerwonymi szpilkami.

 

- Uwielbiam Valentino za klasyczne, piękne i wysokie szpilki, które cechuje niezwykła stabilność. Dzięki cieniutkiemu obcasowi wyglądają fantastycznie, a sam obcas tak przymocowano do buta, że idąc czuję działanie wszystkich moich mięśni. - w zachwytach rozpływała się Edyta Herbuś.

 

- Ja z kolei lubię klasykę w wydaniu Valentino, ponadczasowość. Mam kilka rzeczy tej marki, które mimo wielokrotnego czyszczenia, wciąż wyglądają genialnie. To jest właśnie włoska jakość. Dodatkowo uwielbiam ten szlachetny odcień czerwieni zarezerwowany tylko dla Valentino. - dodała Agnieszka Popielewicz.

 

W galerii zdjęcia gwiazd!

 

tagi: Valentino | Natalia Kukulska | Edyta Herbuś | Paulina Sykut | Agnieszka Popielewicz | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły